autobus

Bus 403

H

  • 17:01 Labská 101 0.000 km
  • 17:02 Vltavská z 101 0.400 km
  • 17:05 Osová 101 1.000 km
  • 17:07 Osová 101 1.500 km
  • 17:07 Kosmonautů z 101 1.700 km
  • 17:08 Svah z 101 2.000 km
  • 17:08 Čermákova z 101 2.200 km
  • 17:09 Točná z 101 2.500 km
  • 17:10 Pod dálnicí z 101 3.000 km
  • 17:11 Ostopovice, Branky z 410 3.700 km
  • 17:12 Ostopovice, náměstí z 410 4.000 km
  • 17:12 Ostopovice, rozcestí z 410 4.300 km
  • 17:13 Ostopovice, smyčka 410 4.600 km
  • 17:14 Ostopovice, Lipová z 410 4.900 km
  • 17:15 Troubsko, U dráhy z 410 5.600 km
  • 17:17 Troubsko, Nová z 410 6.400 km
  • 17:18 Troubsko, kaplička z 410 6.900 km
  • 17:19 Troubsko, obecní úřad 410 7.300 km
  • 17:22 Troubsko, Lísek z 410 9.700 km
  • 17:25 Omice, sokolovna 410 11.500 km
  • 17:28 Omice, samoobsluha 410 11.900 km
    • Brno - Ostopovice - Troubsko - Omice
    • BDS-BUS, s.r.o.; Velká Bíteš; www.idsjmk.cz, info@kordis-jmk.cz, 5 4317 4317
    • t.č. nejede
    • Vzhledem ke stavebnímu stavu zastávek nelze garantovat bezbariérový nástup do a výstup z vozidla na všech zastávkách.