local line

Bus 481720 4

6+

  • 6:40 Chodov,,aut.nádr. 5 0 km
  • 6:41 Chodov,,záv.klub 5 1 km
  • 6:43 Nové Sedlo,Chranišov 3,5 3 km
  • 6:46 Nové Sedlo,,nádraží 3 5 km
  • 6:47 Nové Sedlo,,pošta 3 5 km
  • 6:49 Loket,,finské domky 3 7 km
  • 6:51 Loket,,žel.st. 3 8 km
  • 6:53 Loket,,Epiag 3 8 km
  • 6:54 Loket,Buková 3 9 km
  • 6:55 Loket,,garáže 3 10 km
  • 6:57 Loket,Údolí 3 11 km
  • 6:59 Horní Slavkov,Vlčí 3 12 km
  • 7:00 Horní Slavkov,,porcelánka 4,3 13 km
  • 7:01 Horní Slavkov,Bošířany,rozc. 4 14 km
  • 7:03 Horní Slavkov,,nám. 4 16 km
  • 7:05 Horní Slavkov,,sídliště 4 17 km
    • Horní Slavkov-Loket-Chodov-Vintířov
    • Autobusy Karlovy Vary, a.s.; Sokolov; 702 178 654
    • runs 5.,11.XII.
    • Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené Autobusy K.Vary a.s.Informace o tarifu jsou zveřejněny ve vozidle na lince.
    • Na lince je poskytována komerční sleva pro držitele Čipové karty AKV(www.autobusy-kv.cz)
    • Poskytování informací o výlukách a zpoždění pro cestující 353 613 613.
    • spoje 5, 10, 12 jsou obsluhovány nízkokapacitním autobusem