long-distance line

Bus 421703 7

  • 5:40 Karlovy Vary,,terminál 0 km
  • 5:43 Karlovy Vary,Rybáře,Sokolovská 1 km
  • 5:45 Karlovy Vary,,rozc.u Koníčka MHD 3 km
  • 5:47 Karlovy Vary,,Krátká MHD 4 km
  • 5:49 Karlovy Vary,Stará Role,u lékárny 4 km
  • 5:51 Karlovy Vary,Stará Role,Svobodova MHD 4 km
  • 5:53 Karlovy Vary,Počerny 6 km
  • 5:56 Jenišov,,osada rozc. D 8 km
  • 5:58 Mírová,,rozc.Jimlíkov D 9 km
  • 6:00 Mírová 10 km
  • 6:04 Chodov,,aut.nádr. 12 km
    • Karlovy Vary-Chodov-Vřesová
    • AD Ligneta regionalbus s.r.o.; Karlovy Vary
    • Na lince platí tarif vyhlášený dopravcem. Informace o tarifu jsou zveřejněny na lince. Na trase Karlovy Vary,terminál - Karlovy Vary,Počerny platí průkazky MHD a bezplatná přeprava pro držitele průkazů ZTP, ZTP/P včetně průvodce a psa.