ü

Tram 5

XH

  • 4:31 Viadukt D 0001 0 km
  • 4:32 4:32 Nádraží x 0001 0 km
  • 4:34 4:34 Rybníček 0001 1 km
  • 4:37 4:37 Fügnerova BB-WC 0001 1 km
  • 4:38 4:38 Mlýnská 0001 2 km
  • 4:39 4:39 Textilana D 0001 2 km
  • 4:40 4:40 U Lomu 0001 3 km
  • 4:42 4:42 Nová Ruda 0001 4 km
  • 4:43 4:43 Sídliště Nové Vratislavice 0001 4 km
  • 4:44 4:44 Pivovarská D 0001 5 km
  • 4:46 4:46 Lékárna 0001 5 km
  • 4:47 4:47 Vratislavice n.N. kostel 0001 6 km
  • 4:49 Vratislavice n.N. výhybna 0001 6 km