tramvaj

Tram X4

X6+

  • 4:33 Nová Ulice 71 0 km
  • 4:35 Pionýrská 71 1 km
  • 4:36 Fakultní nemocnice 71 1 km
  • 4:37 Wolkerova 71 2 km
  • 4:38 Výstaviště Flora 71 2 km
  • 4:40 Okresní soud 71 3 km
  • 4:42 Tržnice 71 3 km
  • 4:44 Envelopa 71 4 km
  • 4:45 Vejdovského 71 4 km
  • 4:47 Hlavní nádraží B 71 5 km
  • 4:48 Fibichova 71 5 km
  • 4:49 Aut. nádraží podchod 71 6 km
  • 4:50 Hodolanská 71 7 km
  • 4:51 Husův sbor 71 7 km
  • 4:52 Bělidla 71 7 km
  • 4:54 Pavlovická 71 8 km
  • 4:55 Pavlovičky 71 8 km