tramvaj

Tram X4

X6+

  • 5:03 Nová Ulice 71 0 km
  • 5:05 Pionýrská 71 1 km
  • 5:06 Fakultní nemocnice 71 1 km
  • 5:07 Wolkerova 71 2 km
  • 5:08 Výstaviště Flora 71 2 km
  • 5:10 Okresní soud 71 3 km
  • 5:12 Tržnice 71 3 km
  • 5:14 Envelopa 71 4 km
  • 5:15 Vejdovského 71 4 km
  • 5:17 Hlavní nádraží B 71 5 km
  • 5:18 Fibichova 71 5 km
  • 5:19 Aut. nádraží podchod 71 6 km
  • 5:20 Hodolanská 71 7 km
  • 5:21 Husův sbor 71 7 km
  • 5:22 Bělidla 71 7 km
  • 5:24 Pavlovická 71 8 km
  • 5:25 Pavlovičky 71 8 km