tramvaj

Tram X4

X6+H

  • 4:48 Nová Ulice 71 0 km
  • 4:50 Pionýrská 71 1 km
  • 4:51 Fakultní nemocnice 71 1 km
  • 4:52 Wolkerova 71 2 km
  • 4:53 Výstaviště Flora 71 2 km
  • 4:55 Okresní soud 71 3 km
  • 4:57 Tržnice 71 3 km
  • 4:59 Envelopa 71 4 km
  • 5:00 Vejdovského 71 4 km
  • 5:02 Hlavní nádraží B 71 5 km
  • 5:03 Fibichova 71 5 km
  • 5:04 Aut. nádraží podchod 71 6 km
  • 5:05 Hodolanská 71 7 km
  • 5:06 Husův sbor 71 7 km
  • 5:07 Bělidla 71 7 km
  • 5:09 Pavlovická 71 8 km
  • 5:10 Pavlovičky 71 8 km