tramvaj

Tram X4

X6+Â

  • 15:03 Nová Ulice 71 0 km
  • 15:05 Pionýrská 71 1 km
  • 15:06 Fakultní nemocnice 71 1 km
  • 15:07 Wolkerova 71 2 km
  • 15:09 Výstaviště Flora 71 2 km
  • 15:11 Okresní soud 71 3 km
  • 15:13 Tržnice 71 3 km
  • 15:15 Envelopa 71 4 km
  • 15:16 Vejdovského 71 4 km
  • 15:19 Hlavní nádraží B 71 5 km
  • 15:20 Fibichova 71 5 km
  • 15:22 Aut. nádraží podchod 71 6 km
  • 15:23 Hodolanská 71 7 km
  • 15:24 Husův sbor 71 7 km
  • 15:25 Bělidla 71 7 km
  • 15:27 Pavlovická 71 8 km
  • 15:28 Pavlovičky 71 8 km