tramvaj

Tram X4

X6+HÂ

  • 15:18 Nová Ulice 71 0 km
  • 15:20 Pionýrská 71 1 km
  • 15:21 Fakultní nemocnice 71 1 km
  • 15:22 Wolkerova 71 2 km
  • 15:24 Výstaviště Flora 71 2 km
  • 15:26 Okresní soud 71 3 km
  • 15:28 Tržnice 71 3 km
  • 15:30 Envelopa 71 4 km
  • 15:31 Vejdovského 71 4 km
  • 15:34 Hlavní nádraží B 71 5 km
  • 15:35 Fibichova 71 5 km
  • 15:37 Aut. nádraží podchod 71 6 km
  • 15:38 Hodolanská 71 7 km
  • 15:39 Husův sbor 71 7 km
  • 15:40 Bělidla 71 7 km
  • 15:42 Pavlovická 71 8 km
  • 15:43 Pavlovičky 71 8 km