tramvaj

Tram X4

X6+Â

  • 15:33 Nová Ulice 71 0 km
  • 15:35 Pionýrská 71 1 km
  • 15:36 Fakultní nemocnice 71 1 km
  • 15:37 Wolkerova 71 2 km
  • 15:39 Výstaviště Flora 71 2 km
  • 15:41 Okresní soud 71 3 km
  • 15:43 Tržnice 71 3 km
  • 15:45 Envelopa 71 4 km
  • 15:46 Vejdovského 71 4 km
  • 15:49 Hlavní nádraží B 71 5 km
  • 15:50 Fibichova 71 5 km
  • 15:52 Aut. nádraží podchod 71 6 km
  • 15:53 Hodolanská 71 7 km
  • 15:54 Husův sbor 71 7 km
  • 15:55 Bělidla 71 7 km
  • 15:57 Pavlovická 71 8 km
  • 15:58 Pavlovičky 71 8 km