tramvaj

Tram X4

X6+HÂ

  • 22:18 Nová Ulice 71 0 km
  • 22:20 Pionýrská 71 1 km
  • 22:21 Fakultní nemocnice 71 1 km
  • 22:22 Wolkerova 71 2 km
  • 22:23 Výstaviště Flora 71 2 km
  • 22:25 Okresní soud 71 3 km
  • 22:27 Tržnice 71 3 km
  • 22:29 Envelopa 71 4 km
  • 22:30 Vejdovského 71 4 km
  • 22:32 Hlavní nádraží B 71 5 km
  • 22:33 Fibichova 71 5 km
  • 22:34 Aut. nádraží podchod 71 6 km
  • 22:35 Hodolanská 71 7 km
  • 22:36 Husův sbor 71 7 km
  • 22:37 Bělidla 71 7 km
  • 22:39 Pavlovická 71 8 km
  • 22:40 Pavlovičky 71 8 km