tramvaj

Tram X4

XHÂ

  • 18:48 Nová Ulice 71 0 km
  • 18:50 Pionýrská 71 1 km
  • 18:51 Fakultní nemocnice 71 1 km
  • 18:52 Wolkerova 71 2 km
  • 18:54 Výstaviště Flora 71 2 km
  • 18:56 Okresní soud 71 3 km
  • 18:58 Tržnice 71 3 km
  • 19:00 Envelopa 71 4 km
  • 19:01 Vejdovského 71 4 km
  • 19:04 Hlavní nádraží B 71 5 km
  • 19:05 Fibichova 71 5 km
  • 19:06 Aut. nádraží podchod 71 6 km
  • 19:07 Hodolanská 71 7 km
  • 19:08 Husův sbor 71 7 km
  • 19:09 Bělidla 71 7 km
  • 19:11 Pavlovická 71 8 km
  • 19:12 Pavlovičky 71 8 km