tramvaj

Tram X4

XÂ

  • 19:03 Nová Ulice 71 0 km
  • 19:05 Pionýrská 71 1 km
  • 19:06 Fakultní nemocnice 71 1 km
  • 19:07 Wolkerova 71 2 km
  • 19:08 Výstaviště Flora 71 2 km
  • 19:10 Okresní soud 71 3 km
  • 19:12 Tržnice 71 3 km
  • 19:14 Envelopa 71 4 km
  • 19:15 Vejdovského 71 4 km
  • 19:17 Hlavní nádraží B 71 5 km
  • 19:18 Fibichova 71 5 km
  • 19:19 Aut. nádraží podchod 71 6 km
  • 19:20 Hodolanská 71 7 km
  • 19:21 Husův sbor 71 7 km
  • 19:22 Bělidla 71 7 km
  • 19:24 Pavlovická 71 8 km
  • 19:25 Pavlovičky 71 8 km