tramvaj

Tram X4

XHÂ

  • 19:18 Nová Ulice 71 0 km
  • 19:20 Pionýrská 71 1 km
  • 19:21 Fakultní nemocnice 71 1 km
  • 19:22 Wolkerova 71 2 km
  • 19:23 Výstaviště Flora 71 2 km
  • 19:25 Okresní soud 71 3 km
  • 19:27 Tržnice 71 3 km
  • 19:29 Envelopa 71 4 km
  • 19:30 Vejdovského 71 4 km
  • 19:32 Hlavní nádraží B 71 5 km
  • 19:33 Fibichova 71 5 km
  • 19:34 Aut. nádraží podchod 71 6 km
  • 19:35 Hodolanská 71 7 km
  • 19:36 Husův sbor 71 7 km
  • 19:37 Bělidla 71 7 km
  • 19:39 Pavlovická 71 8 km
  • 19:40 Pavlovičky 71 8 km