autobus

Bus 203

H

  • 13:32 Háje # 0.000 km
  • 13:34 Milíčov x 0.950 km
  • 13:37 Háje # 1.780 km
  • 13:38 Modrá škola x 2.080 km
  • 13:39 Poliklinika Háje x 2.480 km
  • 13:40 Wagnerova x 3.210 km
  • 13:42 Brechtova 3.950 km
  • 13:43 Šperlova 4.450 km
  • 13:45 Mokrá x 4.950 km
  • 13:46 Chodovská tvrz 5.300 km
  • 13:48 Chodovec 6.300 km
  • 13:51 Roztyly # x 7.450 km
  • 13:53 Dědinova 8.050 km
  • 13:54 Petýrkova 8.630 km
  • 13:56 U Kunratického lesa x 9.580 km
  • 13:57 Volha 9.930 km
  • 13:59 Koleje Jižní Město 10.880 km
  • 14:00 Na Proutcích x 11.730 km
  • 14:02 Šeberák 13.680 km
  • 14:03 Kunratice 14.230 km
  • 14:05 Kunratická škola 14.580 km
  • 14:06 U Tří svatých x 14.880 km
  • 14:08 Zelené domky x 15.680 km
  • 14:09 Ústavy Akademie věd 16.170 km
  • 14:10 V Lískách x 16.470 km
  • 14:11 IKEM 16.920 km
  • 14:12 Ústav mateřství 17.170 km
  • 14:14 Nemocnice Krč 17.960 km
  • 14:17 Nad Havlem x 19.030 km
  • 14:18 Nádraží Krč x 19.730 km
  • 14:19 Nad Rybníky x 20.180 km
  • 14:20 Rosečská x 20.780 km
  • 14:22 Lísek x 21.630 km
  • 14:24 Poliklinika Budějovická # 22.180 km
    • Háje - Poliklinika Budějovická
    • ABOUT ME s.r.o.; Praha 6 - Veleslavín; 774 998 602
    • jede v 1-5