autobus

Bus 203

H

  • 13:02 Háje # 0.000 km
  • 13:04 Milíčov x 0.950 km
  • 13:07 Háje # 1.780 km
  • 13:08 Modrá škola x 2.080 km
  • 13:09 Poliklinika Háje x 2.480 km
  • 13:10 Wagnerova x 3.210 km
  • 13:12 Brechtova 3.950 km
  • 13:13 Šperlova 4.450 km
  • 13:15 Mokrá x 4.950 km
  • 13:16 Chodovská tvrz 5.300 km
  • 13:18 Chodovec 6.300 km
  • 13:21 Roztyly # x 7.450 km
  • 13:23 Dědinova 8.050 km
  • 13:24 Petýrkova 8.630 km
  • 13:26 U Kunratického lesa x 9.580 km
  • 13:27 Volha 9.930 km
  • 13:29 Koleje Jižní Město 10.880 km
  • 13:30 Na Proutcích x 11.730 km
  • 13:32 Šeberák 13.680 km
  • 13:33 Kunratice 14.230 km
  • 13:35 Kunratická škola 14.580 km
  • 13:36 U Tří svatých x 14.880 km
  • 13:38 Zelené domky x 15.680 km
  • 13:39 Ústavy Akademie věd 16.170 km
  • 13:40 V Lískách x 16.470 km
  • 13:41 IKEM 16.920 km
  • 13:42 Ústav mateřství 17.170 km
  • 13:44 Nemocnice Krč 17.960 km
  • 13:47 Nad Havlem x 19.030 km
  • 13:48 Nádraží Krč x 19.730 km
  • 13:49 Nad Rybníky x 20.180 km
  • 13:50 Rosečská x 20.780 km
  • 13:52 Lísek x 21.630 km
  • 13:54 Poliklinika Budějovická # 22.180 km
    • Háje - Poliklinika Budějovická
    • ABOUT ME s.r.o.; Praha 6 - Veleslavín; 774 998 602
    • jede v 1-5