autobus

Bus 203

H

  • 17:00 Poliklinika Budějovická # P 0.000 km
  • 17:01 Lísek x A 0.550 km
  • 17:02 Rosečská x A 1.500 km
  • 17:03 Nad Rybníky x A 1.950 km
  • 17:04 Nádraží Krč x A 2.300 km
  • 17:06 Nad Havlem x B 3.200 km
  • 17:09 Nemocnice Krč F 4.250 km
  • 17:10 Klárův ústav x A 4.550 km
  • 17:11 Ústav mateřství A 4.950 km
  • 17:12 IKEM A 5.500 km
  • 17:13 Ústavy Akademie věd A 6.050 km
  • 17:14 Zelené domky x A 6.400 km
  • 17:16 U Tří svatých x A 7.165 km
  • 17:17 Kunratická škola A 7.465 km
  • 17:18 Kunratice A 7.765 km
  • 17:19 Šeberák A 8.265 km
  • 17:22 Na Proutcích x A 10.265 km
  • 17:24 Koleje Jižní Město B 11.155 km
  • 17:26 Volha B 12.135 km
  • 17:27 U Kunratického lesa x B 12.555 km
  • 17:29 Petýrkova B 13.355 km
  • 17:31 Dědinova B 14.125 km
  • 17:33 Roztyly # B 14.975 km
  • 17:36 Chodovec A 16.145 km
  • 17:38 Chodovská tvrz A 17.145 km
  • 17:39 Mokrá x B 17.545 km
  • 17:41 Šperlova B 17.995 km
  • 17:42 Brechtova B 18.395 km
  • 17:44 Wagnerova x B 19.230 km
  • 17:46 Poliklinika Háje x B 19.915 km
  • 17:47 Modrá škola A 20.565 km
  • 17:49 Milíčov x A 21.445 km
  • 17:51 Háje # C 22.185 km
    • Poliklinika Budějovická - Háje
    • ABOUT ME s.r.o.; Praha 6 - Veleslavín; 774 998 602
    • jede 26.,27.,29.,30.IX.