autobus

Bus 203

H

  • 22:12 Háje # 0.000 km
  • 22:14 Milíčov x 0.950 km
  • 22:17 Háje # 1.780 km
  • 22:18 Modrá škola x 2.080 km
  • 22:19 Poliklinika Háje x 2.480 km
  • 22:20 Wagnerova x 3.210 km
  • 22:22 Brechtova 3.950 km
  • 22:23 Šperlova 4.450 km
  • 22:25 Mokrá x 4.950 km
  • 22:26 Chodovská tvrz 5.300 km
  • 22:28 Chodovec 6.300 km
  • 22:31 Roztyly # x 7.450 km
  • 22:33 Dědinova 8.050 km
  • 22:34 Petýrkova 8.630 km
  • 22:36 U Kunratického lesa x 9.580 km
  • 22:37 Volha 9.930 km
  • 22:39 Koleje Jižní Město 10.880 km
  • 22:40 Na Proutcích x 11.730 km
  • 22:42 Šeberák 13.680 km
  • 22:43 Kunratice 14.230 km
  • 22:44 Kunratická škola 14.580 km
  • 22:45 U Tří svatých x 14.880 km
  • 22:47 Zelené domky x 15.680 km
  • 22:48 Ústavy Akademie věd 16.170 km
  • 22:49 V Lískách x 16.470 km
  • 22:50 IKEM 16.920 km
  • 22:51 Ústav mateřství 17.170 km
  • 22:53 Nemocnice Krč 17.960 km
  • 22:55 Nad Havlem x 19.030 km
  • 22:56 Nádraží Krč x 19.730 km
  • 22:57 Nad Rybníky x 20.180 km
  • 22:58 Rosečská x 20.780 km
  • 23:00 Lísek x 21.630 km
  • 23:02 Poliklinika Budějovická # 22.180 km
    • Háje - Poliklinika Budějovická
    • ABOUT ME s.r.o.; Praha 6 - Veleslavín; 774 998 602
    • jede v 1-5