autobus

Bus 203

H

  • 6:02 Háje # B 0.000 km
  • 6:04 Milíčov x A 0.950 km
  • 6:07 Háje # B 1.780 km
  • 6:08 Modrá škola x B 2.080 km
  • 6:09 Poliklinika Háje x A 2.480 km
  • 6:10 Wagnerova x A 3.210 km
  • 6:12 Brechtova A 3.950 km
  • 6:13 Šperlova A 4.450 km
  • 6:15 Mokrá x A 4.950 km
  • 6:16 Chodovská tvrz B 5.300 km
  • 6:18 Chodovec B 6.300 km
  • 6:21 Roztyly # x A 7.450 km
  • 6:23 Dědinova A 8.050 km
  • 6:24 Petýrkova C 8.630 km
  • 6:26 U Kunratického lesa x A 9.580 km
  • 6:27 Volha A 9.930 km
  • 6:29 Koleje Jižní Město A 10.880 km
  • 6:30 Na Proutcích x B 11.730 km
  • 6:32 Šeberák C 13.680 km
  • 6:33 Kunratice B 14.230 km
  • 6:35 Kunratická škola B 14.580 km
  • 6:36 U Tří svatých x B 14.880 km
  • 6:38 Zelené domky x B 15.680 km
  • 6:39 Ústavy Akademie věd B 16.170 km
  • 6:40 V Lískách x A 16.470 km
  • 6:41 IKEM B 16.920 km
  • 6:42 Ústav mateřství B 17.170 km
  • 6:44 Nemocnice Krč H 17.960 km
  • 6:47 Nad Havlem x A 19.030 km
  • 6:48 Nádraží Krč x B 19.730 km
  • 6:49 Nad Rybníky x B 20.180 km
  • 6:50 Rosečská x B 20.780 km
  • 6:52 Lísek x B 21.630 km
  • 6:54 Poliklinika Budějovická # L 22.240 km
    • Háje - Poliklinika Budějovická
    • ABOUT ME s.r.o.; Praha 6 - Veleslavín; 774 998 602
    • jede v 1-5