autobus

Bus 203

H

  • 5:08 Háje # B 0.000 km
  • 5:10 Milíčov x A 0.950 km
  • 5:13 Háje # B 1.780 km
  • 5:14 Modrá škola x B 2.080 km
  • 5:15 Poliklinika Háje x A 2.480 km
  • 5:16 Wagnerova x A 3.210 km
  • 5:18 Brechtova A 3.950 km
  • 5:19 Šperlova A 4.450 km
  • 5:21 Mokrá x A 4.950 km
  • 5:22 Chodovská tvrz B 5.300 km
  • 5:24 Chodovec B 6.300 km
  • 5:27 Roztyly # x A 7.450 km
  • 5:29 Dědinova A 8.050 km
  • 5:30 Petýrkova C 8.630 km
  • 5:32 U Kunratického lesa x A 9.580 km
  • 5:33 Volha A 9.930 km
  • 5:35 Koleje Jižní Město A 10.880 km
  • 5:36 Na Proutcích x B 11.730 km
  • 5:38 Šeberák C 13.680 km
  • 5:39 Kunratice B 14.230 km
  • 5:40 Kunratická škola B 14.580 km
  • 5:41 U Tří svatých x B 14.880 km
  • 5:43 Zelené domky x B 15.680 km
  • 5:44 Ústavy Akademie věd B 16.170 km
  • 5:45 V Lískách x A 16.470 km
  • 5:46 IKEM B 16.920 km
  • 5:47 Ústav mateřství B 17.170 km
  • 5:49 Nemocnice Krč H 17.960 km
  • 5:51 Nad Havlem x A 19.030 km
  • 5:52 Nádraží Krč x B 19.730 km
  • 5:53 Nad Rybníky x B 20.180 km
  • 5:54 Rosečská x B 20.780 km
  • 5:56 Lísek x B 21.630 km
  • 5:58 Poliklinika Budějovická # L 22.240 km
    • Háje - Poliklinika Budějovická
    • ABOUT ME s.r.o.; Praha 6 - Veleslavín; 774 998 602
    • jede v 1-5