autobus

Bus 203

H

  • 5:08 Háje # 0.000 km
  • 5:10 Milíčov x 0.950 km
  • 5:13 Háje # 1.780 km
  • 5:14 Modrá škola x 2.080 km
  • 5:15 Poliklinika Háje x 2.480 km
  • 5:16 Wagnerova x 3.210 km
  • 5:18 Brechtova 3.950 km
  • 5:19 Šperlova 4.450 km
  • 5:21 Mokrá x 4.950 km
  • 5:22 Chodovská tvrz 5.300 km
  • 5:24 Chodovec 6.300 km
  • 5:27 Roztyly # x 7.450 km
  • 5:29 Dědinova 8.050 km
  • 5:30 Petýrkova 8.630 km
  • 5:32 U Kunratického lesa x 9.580 km
  • 5:33 Volha 9.930 km
  • 5:35 Koleje Jižní Město 10.880 km
  • 5:36 Na Proutcích x 11.730 km
  • 5:38 Šeberák 13.680 km
  • 5:39 Kunratice 14.230 km
  • 5:40 Kunratická škola 14.580 km
  • 5:41 U Tří svatých x 14.880 km
  • 5:43 Zelené domky x 15.680 km
  • 5:44 Ústavy Akademie věd 16.170 km
  • 5:45 V Lískách x 16.470 km
  • 5:46 IKEM 16.920 km
  • 5:47 Ústav mateřství 17.170 km
  • 5:49 Nemocnice Krč 17.960 km
  • 5:51 Nad Havlem x 19.030 km
  • 5:52 Nádraží Krč x 19.730 km
  • 5:53 Nad Rybníky x 20.180 km
  • 5:54 Rosečská x 20.780 km
  • 5:56 Lísek x 21.630 km
  • 5:58 Poliklinika Budějovická # 22.180 km
    • Háje - Poliklinika Budějovická
    • ABOUT ME s.r.o.; Praha 6 - Veleslavín; 774 998 602
    • jede v 1-5