autobus

Bus 203

H

  • 6:30 Poliklinika Budějovická # P 0.000 km
  • 6:31 Lísek x A 0.550 km
  • 6:32 Rosečská x A 1.500 km
  • 6:33 Nad Rybníky x A 1.950 km
  • 6:34 Nádraží Krč x A 2.300 km
  • 6:36 Nad Havlem x B 3.200 km
  • 6:39 Nemocnice Krč F 4.250 km
  • 6:40 Klárův ústav x A 4.550 km
  • 6:41 Ústav mateřství A 4.950 km
  • 6:42 IKEM A 5.500 km
  • 6:43 Ústavy Akademie věd B 6.050 km
  • 6:44 Zelené domky x A 6.400 km
  • 6:46 U Tří svatých x A 7.165 km
  • 6:47 Kunratická škola A 7.465 km
  • 6:48 Kunratice A 7.765 km
  • 6:49 Šeberák A 8.265 km
  • 6:52 Na Proutcích x A 10.265 km
  • 6:54 Koleje Jižní Město B 11.155 km
  • 6:56 Volha B 12.135 km
  • 6:57 U Kunratického lesa x B 12.555 km
  • 6:59 Petýrkova B 13.355 km
  • 7:01 Dědinova B 14.125 km
  • 7:03 Roztyly # B 14.975 km
  • 7:06 Chodovec A 16.145 km
  • 7:08 Chodovská tvrz A 17.145 km
  • 7:09 Litochlebské náměstí A 17.545 km
  • 7:10 Litochlebské náměstí C 17.935 km
  • 7:11 Šperlova B 18.345 km
  • 7:12 Brechtova B 18.745 km
  • 7:14 Wagnerova x B 19.580 km
  • 7:16 Poliklinika Háje x B 20.265 km
  • 7:17 Modrá škola A 20.915 km
  • 7:19 Milíčov x A 21.795 km
  • 7:21 Háje # C 22.535 km
    • Poliklinika Budějovická - Háje
    • ABOUT ME s.r.o.; Praha 6 - Veleslavín; 774 998 602
    • jede do 8.VII. v X