autobus

Bus 203

H

  • 17:32 Háje # B 0.000 km
  • 17:34 Milíčov x A 0.950 km
  • 17:37 Háje # B 1.780 km
  • 17:38 Modrá škola x B 2.080 km
  • 17:39 Poliklinika Háje x A 2.480 km
  • 17:40 Wagnerova x A 3.210 km
  • 17:42 Brechtova A 3.950 km
  • 17:43 Šperlova A 4.450 km
  • 17:45 Mokrá x A 4.950 km
  • 17:46 Chodovská tvrz B 5.300 km
  • 17:48 Chodovec B 6.300 km
  • 17:51 Roztyly # x A 7.450 km
  • 17:53 Dědinova A 8.050 km
  • 17:54 Petýrkova C 8.630 km
  • 17:56 U Kunratického lesa x A 9.580 km
  • 17:57 Volha A 9.930 km
  • 17:59 Koleje Jižní Město A 10.880 km
  • 18:00 Na Proutcích x B 11.730 km
  • 18:02 Šeberák C 13.680 km
  • 18:03 Kunratice B 14.230 km
  • 18:05 Kunratická škola B 14.580 km
  • 18:06 U Tří svatých x B 14.880 km
  • 18:08 Zelené domky x B 15.680 km
  • 18:09 Ústavy Akademie věd B 16.170 km
  • 18:10 V Lískách x A 16.470 km
  • 18:11 IKEM B 16.920 km
  • 18:12 Ústav mateřství B 17.170 km
  • 18:14 Nemocnice Krč H 17.960 km
  • 18:17 Nad Havlem x A 19.030 km
  • 18:18 Nádraží Krč x B 19.730 km
  • 18:19 Nad Rybníky x B 20.180 km
  • 18:20 Rosečská x B 20.780 km
  • 18:22 Lísek x B 21.630 km
  • 18:24 Poliklinika Budějovická # L 22.240 km
    • Háje - Poliklinika Budějovická
    • ABOUT ME s.r.o.; Praha 6 - Veleslavín; 774 998 602
    • jede v X