autobus

Bus 203

H

  • 13:30 Poliklinika Budějovická # 0.000 km
  • 13:31 Lísek x 0.550 km
  • 13:32 Rosečská x 1.500 km
  • 13:33 Nad Rybníky x 1.950 km
  • 13:34 Nádraží Krč x 2.300 km
  • 13:36 Nad Havlem x 3.200 km
  • 13:39 Nemocnice Krč 4.250 km
  • 13:40 Klárův ústav x 4.550 km
  • 13:41 Ústav mateřství 4.950 km
  • 13:42 IKEM 5.500 km
  • 13:43 Ústavy Akademie věd 6.050 km
  • 13:44 Zelené domky x 6.400 km
  • 13:46 U Tří svatých x 7.165 km
  • 13:47 Kunratická škola 7.465 km
  • 13:48 Kunratice 7.765 km
  • 13:49 Šeberák 8.265 km
  • 13:52 Na Proutcích x 10.265 km
  • 13:54 Koleje Jižní Město 11.155 km
  • 13:56 Volha 12.135 km
  • 13:57 U Kunratického lesa x 12.555 km
  • 13:59 Petýrkova 13.355 km
  • 14:01 Dědinova 14.125 km
  • 14:03 Roztyly # 14.975 km
  • 14:06 Chodovec 16.145 km
  • 14:08 Chodovská tvrz 17.145 km
  • 14:09 Mokrá x 17.545 km
  • 14:11 Šperlova 17.995 km
  • 14:12 Brechtova 18.395 km
  • 14:14 Wagnerova x 19.230 km
  • 14:16 Poliklinika Háje x 19.915 km
  • 14:17 Modrá škola 20.565 km
  • 14:19 Milíčov x 21.445 km
  • 14:21 Háje # 22.185 km
    • Poliklinika Budějovická - Háje
    • ABOUT ME s.r.o.; Praha 6 - Veleslavín; 774 998 602
    • jede v 1-5