autobus

Bus 203

H

  • 6:02 Háje # B 0.000 km
  • 6:04 Milíčov x A 0.950 km
  • 6:07 Háje # B 1.780 km
  • 6:08 Modrá škola x B 2.080 km
  • 6:09 Poliklinika Háje x A 2.480 km
  • 6:10 Wagnerova x A 3.210 km
  • 6:12 Brechtova A 3.950 km
  • 6:13 Šperlova A 4.450 km
  • 6:14 Litochlebské náměstí D 4.870 km
  • 6:15 Litochlebské náměstí B 5.090 km
  • 6:16 Chodovská tvrz B 5.490 km
  • 6:18 Chodovec B 6.490 km
  • 6:21 Roztyly # x A 7.640 km
  • 6:23 Dědinova A 8.240 km
  • 6:24 Petýrkova C 8.820 km
  • 6:26 U Kunratického lesa x A 9.770 km
  • 6:27 Volha A 10.120 km
  • 6:29 Koleje Jižní Město A 11.070 km
  • 6:30 Na Proutcích x B 11.920 km
  • 6:32 Šeberák C 13.870 km
  • 6:33 Kunratice B 14.420 km
  • 6:35 Kunratická škola B 14.770 km
  • 6:36 U Tří svatých x B 15.070 km
  • 6:38 Zelené domky x B 15.870 km
  • 6:39 Ústavy Akademie věd B 16.360 km
  • 6:40 V Lískách x A 16.660 km
  • 6:41 IKEM B 17.110 km
  • 6:42 Ústav mateřství B 17.360 km
  • 6:44 Nemocnice Krč H 18.150 km
  • 6:47 Nad Havlem x A 19.220 km
  • 6:48 Nádraží Krč x B 19.920 km
  • 6:49 Nad Rybníky x B 20.370 km
  • 6:50 Rosečská x B 20.970 km
  • 6:52 Lísek x B 21.820 km
  • 6:54 Poliklinika Budějovická # L 22.430 km
    • Háje - Poliklinika Budějovická
    • ABOUT ME s.r.o.; Praha 6 - Veleslavín; 774 998 602
    • jede do 8.VII. v X