autobus

Bus 203

H

  • 5:08 Háje # B 0.000 km
  • 5:10 Milíčov x A 0.950 km
  • 5:13 Háje # B 1.780 km
  • 5:14 Modrá škola x B 2.080 km
  • 5:15 Poliklinika Háje x A 2.480 km
  • 5:16 Wagnerova x A 3.210 km
  • 5:18 Brechtova A 3.950 km
  • 5:19 Šperlova A 4.450 km
  • 5:20 Litochlebské náměstí D 4.870 km
  • 5:21 Litochlebské náměstí B 5.090 km
  • 5:22 Chodovská tvrz B 5.490 km
  • 5:24 Chodovec B 6.490 km
  • 5:27 Roztyly # x A 7.640 km
  • 5:29 Dědinova A 8.240 km
  • 5:30 Petýrkova C 8.820 km
  • 5:32 U Kunratického lesa x A 9.770 km
  • 5:33 Volha A 10.120 km
  • 5:35 Koleje Jižní Město A 11.070 km
  • 5:36 Na Proutcích x B 11.920 km
  • 5:38 Šeberák C 13.870 km
  • 5:39 Kunratice B 14.420 km
  • 5:40 Kunratická škola B 14.770 km
  • 5:41 U Tří svatých x B 15.070 km
  • 5:43 Zelené domky x B 15.870 km
  • 5:44 Ústavy Akademie věd B 16.360 km
  • 5:45 V Lískách x A 16.660 km
  • 5:46 IKEM B 17.110 km
  • 5:47 Ústav mateřství B 17.360 km
  • 5:49 Nemocnice Krč H 18.150 km
  • 5:51 Nad Havlem x A 19.220 km
  • 5:52 Nádraží Krč x B 19.920 km
  • 5:53 Nad Rybníky x B 20.370 km
  • 5:54 Rosečská x B 20.970 km
  • 5:56 Lísek x B 21.820 km
  • 5:58 Poliklinika Budějovická # L 22.430 km
    • Háje - Poliklinika Budějovická
    • ABOUT ME s.r.o.; Praha 6 - Veleslavín; 774 998 602
    • jede do 8.VII. v X