autobus

Bus 203

H

  • 11:11 Háje # B 0.000 km
  • 11:12 Modrá škola x B 0.300 km
  • 11:13 Poliklinika Háje x A 0.700 km
  • 11:14 Wagnerova x A 1.430 km
  • 11:16 Brechtova A 2.170 km
  • 11:17 Šperlova A 2.670 km
  • 11:19 Mokrá x A 3.170 km
  • 11:20 Chodovská tvrz B 3.520 km
  • 11:22 Chodovec B 4.520 km
  • 11:25 Roztyly # x A 5.670 km
  • 11:27 Dědinova A 6.270 km
  • 11:28 Petýrkova C 6.850 km
  • 11:30 U Kunratického lesa x A 7.800 km
  • 11:31 Volha A 8.150 km
  • 11:33 Koleje Jižní Město A 9.100 km
  • 11:34 Na Proutcích x B 9.950 km
  • 11:36 Šeberák C 11.900 km
  • 11:37 Kunratice B 12.450 km
  • 11:39 Kunratická škola B 12.800 km
  • 11:40 U Tří svatých x B 13.100 km
  • 11:42 Zelené domky x B 13.900 km
  • 11:43 Ústavy Akademie věd B 14.390 km
  • 11:44 V Lískách x A 14.690 km
  • 11:45 IKEM B 15.140 km
  • 11:46 Ústav mateřství B 15.390 km
  • 11:48 Nemocnice Krč H 16.180 km
  • 11:51 Nad Havlem x A 17.250 km
  • 11:52 Nádraží Krč x B 17.950 km
  • 11:53 Nad Rybníky x B 18.400 km
  • 11:54 Rosečská x B 19.000 km
  • 11:56 Lísek x B 19.850 km
  • 11:58 Poliklinika Budějovická # L 20.460 km
    • Háje - Poliklinika Budějovická
    • ABOUT ME s.r.o.; Praha 6 - Veleslavín; 774 998 602
    • jede v 6,+