autobus

Bus 203

H

  • 9:15 Poliklinika Budějovická # P 0.000 km
  • 9:16 Lísek x A 0.550 km
  • 9:17 Rosečská x A 1.500 km
  • 9:18 Nad Rybníky x A 1.950 km
  • 9:19 Nádraží Krč x A 2.300 km
  • 9:21 Nad Havlem x B 3.200 km
  • 9:24 Nemocnice Krč F 4.250 km
  • 9:25 Klárův ústav x A 4.550 km
  • 9:26 Ústav mateřství A 4.950 km
  • 9:27 IKEM A 5.500 km
  • 9:28 Ústavy Akademie věd B 6.050 km
  • 9:29 Zelené domky x A 6.400 km
  • 9:31 U Tří svatých x A 7.165 km
  • 9:32 Kunratická škola A 7.465 km
  • 9:33 Kunratice A 7.765 km
  • 9:34 Šeberák A 8.265 km
  • 9:37 Na Proutcích x A 10.265 km
  • 9:39 Koleje Jižní Město B 11.155 km
  • 9:41 Volha B 12.135 km
  • 9:42 U Kunratického lesa x B 12.555 km
  • 9:44 Petýrkova B 13.355 km
  • 9:46 Dědinova B 14.125 km
  • 9:48 Roztyly # B 14.975 km
  • 9:50 Chodovec A 16.145 km
  • 9:52 Chodovská tvrz A 17.145 km
  • 9:53 Mokrá x B 17.545 km
  • 9:55 Šperlova B 17.995 km
  • 9:56 Brechtova B 18.395 km
  • 9:58 Wagnerova x B 19.230 km
  • 10:00 Poliklinika Háje x B 19.915 km
  • 10:01 Modrá škola A 20.565 km
  • 10:03 Milíčov x A 21.445 km
  • 10:05 Háje # C 22.185 km
    • Poliklinika Budějovická - Háje
    • ABOUT ME s.r.o.; Praha 6 - Veleslavín; 774 998 602
    • jede v 6,+