autobus

Bus 193

HÂ

  • 23:39 Pražského povstání # 0.000 km
  • 23:40 Kotorská ò 0.150 km
  • 23:41 Pankrác # 0.550 km
  • 23:43 Sídliště Pankrác 1.150 km
  • 23:44 Krčský hřbitov x 1.700 km
  • 23:45 Na Strži x 2.100 km
  • 23:47 Ryšánka 2.400 km
  • 23:48 Antala Staška x 2.800 km
  • 23:49 Poliklinika Budějovická # 3.250 km
  • 23:53 Kačerov # 5.350 km
  • 23:54 U Labutě x 6.000 km
  • 23:56 Nemocnice Krč 6.750 km
  • 23:57 Klárův ústav x 7.050 km
  • 23:58 Ústav mateřství 7.450 km
  • 23:59 IKEM 7.950 km
  • 24:00 0:00 Zelené domky x 8.650 km
  • 0:02 U Tří svatých x 9.350 km
  • 0:03 Kunratická škola 9.650 km
  • 0:04 Kunratice 9.950 km
  • 0:05 Šeberák 10.400 km
    • Nádraží Vršovice - Šeberák
    • Dopravní podnik hl.m. Prahy, a.s.; Praha 9; 296 191 817 (296 192 150)
    • jede v 1-5
    • Linka je v provozu dle výlukového jízdního řádu. Bližší informace naleznete na www.dpp.cz.