autobus

Bus 193

HÂ

  • 13:18 Nádraží Vršovice 0.000 km
  • 13:21 Náměstí Bratří Synků ò 1.050 km
  • 13:22 Horky 1.450 km
  • 13:24 Jezerka x 2.150 km
  • 13:25 Sdružení 2.550 km
  • 13:28 Pankrác # 3.000 km
  • 13:30 Sídliště Pankrác 3.600 km
  • 13:32 Krčský hřbitov x 4.150 km
  • 13:33 Na Strži x 4.550 km
  • 13:35 Ryšánka 4.850 km
  • 13:36 Antala Staška x 5.250 km
  • 13:37 Poliklinika Budějovická # 5.700 km
  • 13:39 Lísek x 6.250 km
  • 13:42 U Labutě x 7.250 km
  • 13:44 Nemocnice Krč 8.000 km
  • 13:45 Klárův ústav x 8.300 km
  • 13:46 Ústav mateřství 8.700 km
  • 13:47 IKEM 9.200 km
  • 13:49 Zelené domky x 9.900 km
  • 13:51 U Tří svatých x 10.600 km
  • 13:52 Kunratická škola 10.900 km
  • 13:53 Kunratice 11.200 km
  • 13:54 Šeberák 11.650 km
    • Nádraží Vršovice - Šeberák
    • Dopravní podnik hl.m. Prahy, a.s.; Praha 9; 296 191 817 (296 192 150)
    • jede v 1-5
    • Linka je v provozu dle výlukového jízdního řádu. Bližší informace naleznete na www.dpp.cz.