autobus

Bus 193

HÂ

  • 4:51 Na Strži x 0.000 km
  • 4:53 Ryšánka 0.300 km
  • 4:54 Antala Staška x 0.700 km
  • 4:55 Poliklinika Budějovická # 1.150 km
  • 4:56 Lísek x 1.700 km
  • 4:58 U Labutě x 2.700 km
  • 5:00 Nemocnice Krč 3.450 km
  • 5:01 Klárův ústav x 3.750 km
  • 5:02 Ústav mateřství 4.150 km
  • 5:03 IKEM 4.650 km
  • 5:04 Zelené domky x 5.350 km
  • 5:06 U Tří svatých x 6.050 km
  • 5:07 Kunratická škola 6.350 km
  • 5:08 Kunratice 6.650 km
  • 5:09 Šeberák 7.100 km
    • Nádraží Vršovice - Šeberák
    • Dopravní podnik hl.m. Prahy, a.s.; Praha 9; 296 191 817 (296 192 150)
    • jede v 1-5
    • Linka je v provozu dle výlukového jízdního řádu. Bližší informace naleznete na www.dpp.cz.