autobus

Bus 193

H

  • 13:07 Nádraží Vršovice 0.000 km
  • 13:10 Náměstí Bratří Synků ò 1.050 km
  • 13:11 Nuselská radnice 1.400 km
  • 13:12 Palouček ò 1.750 km
  • 13:14 Pražského povstání # 2.500 km
  • 13:15 Kotorská ò 2.650 km
  • 13:17 Pankrác # 3.050 km
  • 13:19 Sídliště Pankrác 3.650 km
  • 13:21 Krčský hřbitov x 4.200 km
  • 13:22 Na Strži x 4.600 km
  • 13:24 Ryšánka 4.900 km
  • 13:25 Antala Staška x 5.300 km
  • 13:26 Poliklinika Budějovická # 5.750 km
  • 13:28 Lísek x 6.300 km
  • 13:31 U Labutě x 7.300 km
  • 13:33 Nemocnice Krč 8.050 km
  • 13:34 Klárův ústav x 8.350 km
  • 13:35 Ústav mateřství 8.750 km
  • 13:36 IKEM 9.250 km
  • 13:38 Zelené domky x 9.950 km
  • 13:40 U Tří svatých x 10.650 km
  • 13:41 Kunratická škola 10.950 km
  • 13:42 Kunratice 11.250 km
  • 13:43 Šeberák 11.700 km
    • Nádraží Vršovice - Šeberák
    • Dopravní podnik hl.m. Prahy, a.s.; Praha 9; 296 191 817 (296 192 150)
    • jede v 1-5