autobus

Bus 193

H

  • 13:26 Pražského povstání # 0.000 km
  • 13:27 Kotorská ò 0.150 km
  • 13:29 Pankrác # 0.550 km
  • 13:31 Sídliště Pankrác 1.150 km
  • 13:33 Krčský hřbitov x 1.700 km
  • 13:34 Na Strži x 2.100 km
  • 13:36 Ryšánka 2.400 km
  • 13:37 Antala Staška x 2.800 km
  • 13:38 Poliklinika Budějovická # 3.250 km
  • 13:40 Lísek x 3.800 km
  • 13:43 U Labutě x 4.800 km
  • 13:45 Nemocnice Krč 5.550 km
  • 13:46 Klárův ústav x 5.850 km
  • 13:47 Ústav mateřství 6.250 km
  • 13:48 IKEM 6.750 km
  • 13:50 Zelené domky x 7.450 km
  • 13:52 U Tří svatých x 8.150 km
  • 13:53 Kunratická škola 8.450 km
  • 13:54 Kunratice 8.750 km
  • 13:55 Šeberák 9.200 km
    • Nádraží Vršovice - Šeberák
    • Dopravní podnik hl.m. Prahy, a.s.; Praha 9; 296 191 817 (296 192 150)
    • jede v 1-5