autobus

Bus 193

H

  • 9:15 Pražského povstání # E 0.000 km
  • 9:16 Kotorská ò B 0.150 km
  • 9:17 Pankrác # A 0.550 km
  • 9:19 Sídliště Pankrác C 1.150 km
  • 9:20 Krčský hřbitov x B 1.700 km
  • 9:21 Na Strži x C 2.100 km
  • 9:23 Ryšánka C 2.400 km
  • 9:24 Antala Staška x B 2.800 km
  • 9:25 Poliklinika Budějovická # P 3.250 km
  • 9:26 Lísek x A 3.800 km
  • 9:28 U Labutě x A 4.800 km
  • 9:30 Nemocnice Krč F 5.550 km
  • 9:31 Klárův ústav x A 5.850 km
  • 9:32 Ústav mateřství A 6.250 km
  • 9:33 IKEM A 6.750 km
  • 9:35 Zelené domky x A 7.450 km
  • 9:37 U Tří svatých x A 8.150 km
  • 9:38 Kunratická škola A 8.450 km
  • 9:39 Kunratice A 8.750 km
  • 9:40 Šeberák A 9.200 km
    • Nádraží Vršovice - Šeberák
    • Dopravní podnik hl.m. Prahy, a.s.; Praha 9; 296 191 817 (296 192 150)
    • jede v 6,15.IV.