autobus

Bus 193

H

  • 8:53 Nádraží Vršovice D 0.000 km
  • 8:56 Náměstí Bratří Synků ò B 1.050 km
  • 8:57 Nuselská radnice B 1.400 km
  • 8:58 Palouček ò B 1.750 km
  • 9:00 Pražského povstání # E 2.500 km
  • 9:01 Kotorská ò B 2.650 km
  • 9:02 Pankrác # A 3.050 km
  • 9:04 Sídliště Pankrác C 3.650 km
  • 9:05 Krčský hřbitov x B 4.200 km
  • 9:06 Na Strži x C 4.600 km
  • 9:08 Ryšánka C 4.900 km
  • 9:09 Antala Staška x B 5.300 km
  • 9:10 Poliklinika Budějovická # P 5.750 km
  • 9:11 Lísek x A 6.300 km
  • 9:13 U Labutě x A 7.300 km
  • 9:15 Nemocnice Krč F 8.050 km
  • 9:16 Klárův ústav x A 8.350 km
  • 9:17 Ústav mateřství A 8.750 km
  • 9:18 IKEM A 9.250 km
  • 9:20 Zelené domky x A 9.950 km
  • 9:22 U Tří svatých x A 10.650 km
  • 9:23 Kunratická škola A 10.950 km
  • 9:24 Kunratice A 11.250 km
  • 9:25 Šeberák A 11.700 km
    • Nádraží Vršovice - Šeberák
    • Dopravní podnik hl.m. Prahy, a.s.; Praha 9; 296 191 817 (296 192 150)
    • jede v 6,15.IV.