autobus

Bus 193

H

  • 4:51 Na Strži x C 0.000 km
  • 4:53 Ryšánka C 0.300 km
  • 4:54 Antala Staška x B 0.700 km
  • 4:55 Poliklinika Budějovická # P 1.150 km
  • 4:56 Lísek x A 1.700 km
  • 4:58 U Labutě x A 2.700 km
  • 5:00 Nemocnice Krč F 3.450 km
  • 5:01 Klárův ústav x A 3.750 km
  • 5:02 Ústav mateřství A 4.150 km
  • 5:03 IKEM A 4.650 km
  • 5:04 Zelené domky x A 5.350 km
  • 5:06 U Tří svatých x A 6.050 km
  • 5:07 Kunratická škola A 6.350 km
  • 5:08 Kunratice A 6.650 km
  • 5:09 Šeberák A 7.100 km
    • Nádraží Vršovice - Šeberák
    • Dopravní podnik hl.m. Prahy, a.s.; Praha 9; 296 191 817 (296 192 150)
    • jede v 1-5