autobus

Bus 193

HÂ

  • 22:19 Nádraží Vršovice 0.000 km
  • 22:22 Náměstí Bratří Synků ò 1.050 km
  • 22:23 Horky 1.450 km
  • 22:25 Jezerka x 2.150 km
  • 22:26 Sdružení 2.550 km
  • 22:27 Pankrác # 3.000 km
  • 22:29 Sídliště Pankrác 3.600 km
  • 22:30 Krčský hřbitov x 4.150 km
  • 22:31 Na Strži x 4.550 km
  • 22:33 Ryšánka 4.850 km
  • 22:34 Antala Staška x 5.250 km
  • 22:35 Poliklinika Budějovická # 5.700 km
  • 22:36 Lísek x 6.250 km
  • 22:38 U Labutě x 7.250 km
  • 22:40 Nemocnice Krč 8.000 km
  • 22:41 Klárův ústav x 8.300 km
  • 22:42 Ústav mateřství 8.700 km
  • 22:43 IKEM 9.200 km
  • 22:44 Zelené domky x 9.900 km
  • 22:46 U Tří svatých x 10.600 km
  • 22:47 Kunratická škola 10.900 km
  • 22:48 Kunratice 11.200 km
  • 22:49 Šeberák 11.650 km
    • Nádraží Vršovice - Šeberák
    • Dopravní podnik hl.m. Prahy, a.s.; Praha 9; 296 191 817 (296 192 150)
    • jede v 1-5
    • Linka je v provozu dle výlukového jízdního řádu. Bližší informace naleznete na www.dpp.cz.