autobus

Bus 193

HÂ

  • 4:29 Na Strži x 0.000 km
  • 4:31 Ryšánka 0.300 km
  • 4:32 Antala Staška x 0.700 km
  • 4:33 Poliklinika Budějovická # 1.150 km
  • 4:37 Kačerov # 3.250 km
  • 4:38 U Labutě x 3.900 km
  • 4:40 Nemocnice Krč 4.650 km
  • 4:41 Klárův ústav x 4.950 km
  • 4:42 Ústav mateřství 5.350 km
  • 4:43 IKEM 5.850 km
  • 4:44 Zelené domky x 6.550 km
  • 4:46 U Tří svatých x 7.250 km
  • 4:47 Kunratická škola 7.550 km
  • 4:48 Kunratice 7.850 km
  • 4:49 Šeberák 8.300 km
    • Nádraží Vršovice - Šeberák
    • Dopravní podnik hl.m. Prahy, a.s.; Praha 9; 296 191 817 (296 192 150)
    • jede v 1-5
    • Linka je v provozu dle výlukového jízdního řádu. Bližší informace naleznete na www.dpp.cz.