autobus

Bus 193

HÂ

  • 23:53 Nádraží Vršovice 0.000 km
  • 23:53 Nádraží Vršovice 0.250 km
  • 23:56 Náměstí Bratří Synků 0.950 km
  • 23:57 Nuselská radnice 1.300 km
  • 23:58 Palouček ò 1.650 km
  • 23:59 Pražského povstání # 2.400 km
  • 24:00 0:00 Kotorská ò 2.550 km
  • 0:01 Pankrác # 2.950 km
  • 0:03 Sídliště Pankrác 3.550 km
  • 0:04 Krčský hřbitov x 4.100 km
  • 0:05 Na Strži x 4.500 km
  • 0:07 Ryšánka 4.800 km
  • 0:08 Antala Staška x 5.200 km
  • 0:09 Poliklinika Budějovická # 5.650 km
  • 0:13 Kačerov # 7.750 km
  • 0:14 U Labutě x 8.400 km
  • 0:16 Nemocnice Krč 9.150 km
  • 0:17 Klárův ústav x 9.450 km
  • 0:18 Ústav mateřství 9.850 km
  • 0:19 IKEM 10.350 km
  • 0:20 Zelené domky x 11.050 km
  • 0:22 U Tří svatých x 11.750 km
  • 0:23 Kunratická škola 12.050 km
  • 0:24 Kunratice 12.350 km
  • 0:25 Šeberák 12.800 km
    • Nádraží Vršovice - Šeberák
    • Dopravní podnik hl.m. Prahy, a.s.; Praha 9; 296 191 817 (296 192 150)
    • jede 29.,30.VII.
    • Linka je v provozu dle výlukového jízdního řádu. Bližší informace naleznete na www.dpp.cz.