osobní vlak

S8 (Os 9069)

LHv

  • 17:55 Praha hl.n. # P 0 km
  • 17:59 18:00 Praha-Vršovice P 3 km
  • 18:04 Praha-Kačerov P 7 km
  • 18:07 Praha-Krč P 8 km
  • 18:11 Praha-Braník 0 12 km
  • 18:14 Praha-Modřany zast. 0 14 km
  • 18:17 Praha-Komořany D B 16 km
  • 18:20 Praha-Zbraslav B 18 km
  • 18:24 Dolní Břežany-Jarov D 1 21 km
  • 18:28 18:31 Vrané n.Vltavou 1 23 km
  • 18:33 Skochovice D 1 25 km
  • 18:40 Davle 2 30 km
  • 18:43 Petrov-Chlomek D 2 32 km
  • 18:46 Petrov u Prahy D 2 33 km
  • 18:51 Luka p.Medníkem D 3 36 km
  • 18:57 19:03 Jílové u Prahy 3 39 km
  • 19:07 Kamenný Přívoz D 4 42 km
  • 19:10 Prosečnice D 4 43 km
  • 19:14 Krhanice D 4 46 km
  • 19:17 Chrást n.Sázavou D 4 48 km
  • 19:20 19:39 Týnec n.Sázavou 4 49 km
  • 19:42 Pecerady D 4 52 km
  • 19:47 Poříčí n.Sáz.-Svárov D 4 55 km
  • 19:50 Poříčí n.Sázavou D 4 57 km
  • 19:55 Čerčany 4 60 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • jede v 6,+
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku nevybavený zvedací plošinou
    • vlak nečeká na žádné přípoje
    • linka S8