osobní vlak

S8 (Os 9067)

Lv

  • 16:25 Praha hl.n. # P 0 km
  • 16:29 16:30 Praha-Vršovice P 3 km
  • 16:34 Praha-Kačerov P 7 km
  • 16:38 Praha-Krč P 8 km
  • 16:42 Praha-Braník 0 12 km
  • 16:45 16:46 Praha-Modřany zast. 0 14 km
  • 16:48 Praha-Komořany D B 16 km
  • 16:52 16:53 Praha-Zbraslav B 18 km
  • 16:56 Dolní Břežany-Jarov D 1 21 km
  • 17:00 17:01 Vrané n.Vltavou 1 23 km
  • 17:03 Skochovice D 1 25 km
  • 17:10 17:11 Davle 2 30 km
  • 17:14 Petrov-Chlomek D 2 32 km
  • 17:17 Petrov u Prahy D 2 33 km
  • 17:22 Luka p.Medníkem D 3 36 km
  • 17:28 17:31 Jílové u Prahy 3 39 km
  • 17:35 Kamenný Přívoz D 4 42 km
  • 17:38 Prosečnice D 4 43 km
  • 17:42 Krhanice D 4 46 km
  • 17:46 Chrást n.Sázavou D 4 48 km
  • 17:49 Týnec n.Sázavou 4 49 km
  • 17:53 Pecerady D 4 52 km
  • 17:58 Poříčí n.Sáz.-Svárov D 4 55 km
  • 18:01 Poříčí n.Sázavou D 4 57 km
  • 18:05 Čerčany 4 60 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • jede v 6,+
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vlak nečeká na žádné přípoje
    • linka S8