osobní vlak

S8 (Os 9071)

LHv

  • 19:25 Praha hl.n. # P 0 km
  • 19:29 19:30 Praha-Vršovice P 3 km
  • 19:34 Praha-Kačerov P 7 km
  • 19:37 Praha-Krč P 8 km
  • 19:41 Praha-Braník 0 12 km
  • 19:44 Praha-Modřany zast. 0 14 km
  • 19:47 Praha-Komořany D B 16 km
  • 19:50 Praha-Zbraslav B 18 km
  • 19:54 Dolní Břežany-Jarov D 1 21 km
  • 19:58 20:01 Vrané n.Vltavou 1 23 km
  • 20:03 Skochovice D 1 25 km
  • 20:10 20:20 Davle 2 30 km
  • 20:23 Petrov-Chlomek D 2 32 km
  • 20:26 Petrov u Prahy D 2 33 km
  • 20:31 Luka p.Medníkem D 3 36 km
  • 20:37 20:38 Jílové u Prahy 3 39 km
  • 20:42 Kamenný Přívoz D 4 42 km
  • 20:45 Prosečnice D 4 43 km
  • 20:49 Krhanice D 4 46 km
  • 20:52 Chrást n.Sázavou D 4 48 km
  • 20:55 21:39 Týnec n.Sázavou 4 49 km
  • 21:42 Pecerady D 4 52 km
  • 21:47 Poříčí n.Sáz.-Svárov D 4 55 km
  • 21:50 Poříčí n.Sázavou D 4 57 km
  • 21:55 Čerčany 4 60 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • jede v 6,+
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku nevybavený zvedací plošinou
    • vlak nečeká na žádné přípoje
    • linka S8