autobus

Bus 5

XH

  • 22:10 Dobešice 0 km
  • 22:12 Čížovská 1 km
  • 22:13 Průmyslová 1 km
  • 22:16 Na Kuchyňce 3 km
  • 22:18 Pražská 3 km
  • 22:20 Čelakovského 4 km
  • 22:22 Šrámkův most 5 km
  • 22:25 Vlakové nádraží x 6 km
  • 22:26 U autobusového nádraží z 6 km
  • 22:27 Nádražní 7 km
  • 22:29 Budovcova 7 km
  • 22:31 Budějovická 8 km
  • 22:32 Za kapličkou 8 km
  • 22:33 U Hřebčince 9 km
  • 22:37 Semice 11 km
  • 22:40 U Školy 13 km
  • 22:41 Smrkovice 13 km
    • Smrkovice-Semice-Autobusové nádraží-Pražská-Dobešice
    • ČSAD AUTOBUSY České Budějovice a.s.; Písek; 386 100 167
    • jede v 1-5
    • Nástup cestujících do vozidel MHD v Písku je dovolen jen předními dveřmi.