osobní vlak

Os 3402

L

  • 4:45 Český Těšín (Czeski Cieszyn) v 0 km
  • 4:49 4:50 Chotěbuz (Kocobedz) 5 km
  • 4:55 4:56 Albrechtice u Č.Těš. 11 km
  • 4:59 Horní Suchá 13 km
  • 5:02 Havířov-Suchá 15 km
  • 5:04 5:05 Havířov střed 18 km
  • 5:07 5:08 Havířov 19 km
  • 5:12 Šenov 23 km
  • 5:15 Ostrava-Bartovice 25 km
  • 5:20 5:22 Ostrava-Kunčice 29 km
  • 5:25 5:26 Ostrava-Vítkovice 33 km
  • 5:34 5:38 Ostrava-Svinov 41 km
  • 5:41 Ostrava-Třebovice 44 km
  • 5:45 5:46 Děhylov 49 km
  • 5:49 5:50 Jilešovice 52 km
  • 5:53 5:54 Háj ve Slezsku 56 km
  • 5:57 Lhota u Opavy 59 km
  • 5:58 Mokré Lazce 60 km
  • 6:00 6:01 Štítina 62 km
  • 6:04 6:05 Opava-Komárov 65 km
  • 6:10 Opava východ 69 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • jede od 21.X.
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • linka S1
    • linka S1 [ODIS] (Český Těšín (Czeski Cieszyn)->Opava východ)