osobní vlak

Os 3101

L

  • 3:47 Valašské Meziříčí 0 km
  • 3:57 3:58 Hostašovice 8 km
  • 4:03 Mořkov hl.trať 12 km
  • 4:09 4:10 Veřovice 17 km
  • 4:18 Frenštát p.Radhoštěm město 24 km
  • 4:21 4:22 Frenštát p.Radhoštěm 25 km
  • 4:29 4:30 Kunčice p.Ondřej. 31 km
  • 4:34 Čeladná 35 km
  • 4:39 4:43 Frýdlant n.Ostr. 40 km
  • 4:47 Pržno 43 km
  • 4:51 4:52 Baška 47 km
  • 4:56 5:00 Frýdek-Místek 50 km
  • 5:04 5:05 Lískovec u Frýdku 53 km
  • 5:10 5:12 Paskov 58 km
  • 5:16 Vratimov 62 km
  • 5:20 5:22 Ostrava-Kunčice 64 km
  • 5:25 Ostrava-Kunčičky 66 km
  • 5:28 Ostrava střed 69 km
  • 5:30 Ostrava-Stodolní 70 km
  • 5:34 Ostrava hl.n. 72 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • jede v X
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • linka S6
    • linka S6 [ODIS] (Valašské Meziříčí->Ostrava hl.n.)