osobní vlak

Os 19930

LH

  • 0:39 Praha-Smíchov # 0 0 km
  • 0:43 Praha-Hlubočepy D 0 4 km
  • 0:48 Praha-Holyně D 0 7 km
  • 0:52 Praha-Řeporyje B 10 km
  • 0:55 Zbuzany D 1 12 km
  • 0:58 Jinočany D 1 14 km
  • 1:01 Rudná u Prahy 1 16 km
  • 1:03 Rudná zast. D 1 17 km
  • 1:05 1:06 Nučice 1 18 km
  • 1:08 Nučice zast. D 1 20 km
  • 1:13 1:14 Loděnice 2 25 km
  • 1:18 1:19 Vráž u Berouna 3 28 km
  • 1:23 1:25 Beroun-Závodí 4 32 km
  • 1:28 Beroun 4 34 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku
    • linka S6