autobus

Bus 19930

zí

  • 0:41 Praha-Smíchov # 0 0 km
  • 0:45 Praha-Hlubočepy 0 4 km
  • 0:48 Praha-Holyně 0 7 km
  • 0:57 Praha-Řeporyje B 10 km
  • 1:03 Zbuzany 1 12 km
  • 1:06 Jinočany 1 14 km
  • 1:10 Rudná u Prahy 1 16 km
  • 1:12 Rudná,u kina z 1 16 km
  • 1:15 Nučice 1 18 km
  • 1:19 Nučice zast. 1 20 km
  • 1:24 Loděnice 2 25 km
  • 1:27 Vráž u Berouna 3 28 km
  • 1:31 Beroun-Závodí 4 32 km
  • 1:32 Beroun,U černého koně z 4 34 km
  • 1:37 Beroun 4 34 km
    • náhradní autobusová doprava
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • t.č. nejede
    • linka S6
    • přeprava jízdních kol jako spoluzavazadel je vyloučena