osobní vlak

Os 19932

LH

  • 2:34 Praha hl.n. # 0 km
  • 2:40 2:41 Praha-Smíchov # 4 km
  • 2:45 Praha-Hlubočepy D 8 km
  • 2:50 Praha-Holyně D 11 km
  • 2:54 Praha-Řeporyje 14 km
  • 2:57 Zbuzany D 16 km
  • 3:00 Jinočany D 18 km
  • 3:03 Rudná u Prahy 20 km
  • 3:05 Rudná zast. D 21 km
  • 3:07 3:08 Nučice 22 km
  • 3:10 Nučice zast. D 24 km
  • 3:15 3:16 Loděnice 29 km
  • 3:20 3:21 Vráž u Berouna 32 km
  • 3:26 3:27 Beroun-Závodí 36 km
  • 3:30 Beroun 38 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • jede v 6,+
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku
    • linka S6