osobní vlak

Os 6918

1.2.L©v

  • 14:42 Praha Masarykovo n. # P 0 km
  • 14:46 Praha-Holešovice zast. 0 2 km
  • 14:49 Praha-Podbaba B 6 km
  • 14:52 Praha-Sedlec B 9 km
  • 14:56 Roztoky u Prahy 1 12 km
  • 14:59 Roztoky-Žalov 1 16 km
  • 15:01 Úholičky 1 17 km
  • 15:03 Řež 1 18 km
  • 15:05 Libčice n.Vltavou-Letky 2 20 km
  • 15:07 Libčice n.Vltavou 2 21 km
  • 15:10 Dolany n.Vltavou 2 24 km
  • 15:15 15:23 Kralupy n.Vltavou 3 27 km
  • 15:26 Nelahozeves zámek 3 30 km
  • 15:29 Nelahozeves 3 32 km
  • 15:31 Nové Ouholice 4 34 km
  • 15:34 Mlčechvosty 4 37 km
  • 15:36 Vraňany 4, 186 40 km
  • 15:40 Cítov 5 45 km
  • 15:43 Dolní Beřkovice 5 48 km
  • 15:47 Horní Počaply 5 53 km
  • 15:51 Hněvice 6, 651 57 km
  • 15:54 Záluží 6, 684 60 km
  • 15:57 Dobříň 7, 681 63 km
  • 16:00 16:02 Roudnice n.Labem 7, 661 66 km
  • 16:05 Hrobce 663 71 km
  • 16:08 Oleško 660 74 km
  • 16:10 Hrdly 761 76 km
  • 16:13 Bohušovice n.Ohří 761 78 km
  • 16:15 Nové Kopisty 763 80 km
  • 16:17 Lukavec 769 82 km
  • 16:21 16:29 Lovosice 701 84 km
  • 16:31 Lovosice město 701 86 km
  • 16:34 Malé Žernoseky 781 88 km
  • 16:37 Litochovice n.Labem 783 91 km
  • 16:40 Prackovice n.Labem 783 93 km
  • 16:43 Dolní Zálezly 171 97 km
  • 16:52 Ústí n.L.hl.n. 101 106 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • jede v 1-5
    • ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1.vozové třídy
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku vybavený zvedací plošinou
    • vlak nečeká na žádné přípoje
    • linka S4 (Praha Masarykovo n.->Hněvice)