osobní vlak

Os 7800

L

  • 4:15 Beroun 0 km
  • 4:18 4:19 Králův Dvůr 3 km
  • 4:21 Králův Dvůr-Popovice 5 km
  • 4:24 4:25 Zdice 9 km
  • 4:27 4:28 Stašov 12 km
  • 4:30 4:31 Praskolesy 15 km
  • 4:34 4:35 Hořovice 19 km
  • 4:39 Cerhovice 25 km
  • 4:44 4:45 Kařez 30 km
  • 4:47 Kařízek 32 km
  • 4:50 Mýto 35 km
  • 4:53 Holoubkov 38 km
  • 4:56 4:57 Svojkovice 42 km
  • 5:01 5:03 Rokycany 47 km
  • 5:06 5:07 Klabava 51 km
  • 5:09 Ejpovice 53 km
  • 5:14 5:15 Plzeň-Doubravka 61 km
  • 5:18 Plzeň hl.n. 64 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • linka S70 (Beroun->Kařez)